pondělí 13. února 2012

:: PROKLATÁ AMANDA - DEMO

V současné době je vlastně celá hříčka Proklatá Amanda připravená. Proč ale ještě není k dispozici ke stažení?
Věc se má tak, že proběhlo několik betatestů, které odhalily další více či méně zásadní chyby, které znemožňovaly hru dohrát. Závěrečné testování hry je samozřejmě velmi důležité, neboť programátor nemůže předem odhadnout, jak se hráč bude při samotném hraní chovat. Který předmět sebere jako první, na co všechno jej použije, kolikrát přejde z jedné scény na jinou nebo zda bude dialogy skutečně číst nebo jen kvapně odklikávat.
Prozatím se zdá, že existuje jen jedna zcela zásadní věc, která musí být vyřešena, a tou je hádanka s otevíráním kufříku. V některých případech se totiž po zadání správného obrázkového kódu otevře, v jiných nikoli. Snažíme se tedy přijít na ty okolnosti, které brání v úspěšném vyřešení hádanky. Pokud se nám tuto záležitost nepodaří vyřešit během následujícího týdne, vyhlásíme jakýsi veřejný betatest.
V tomto betatestu si budete moci hru stáhnout a zároveň bychom vás chtěli požádat, abyste si ji co nejpečlivěji prošli a pomohli nám tuto chybu odhalit. V přípravě je totiž nejen pokračování, resp. začátek celého příběhu, ale rovněž je v přípravě i zcela nová hra (nicméně na bližší informace o ní, si ještě počkejte).
Žádné komentáře:

Okomentovat